Biorezonanční metoda přístrojem Bicom

S Biorezonancí a přístrojem Bicom optima jsem se seznámila v roce 2014, do té doby jsem pracovala v klasickém zdravotnictví, které biorezonanci v podstatě nezná. A jako vše, co lékaři neznají, tak raději jim neznámou metodu zesměšňují nebo před ní varují. Což je velká škoda, neboť biorezonance skýtá mnohé možnosti a řešení právě tam, kde konvenční medicína selhává.

Není třeba se odvracet od fungujících lékařských metod, před nimiž mám úctu a rozhodně je nepodceňuji. Biorezonanci však lze s úspěchem použít společně s klasickou medicínou nebo i samostatně jako podpůrnou metodu. Jejím cílem je podpořit organismus, aby dokázal zmobilizovat své vlastní síly a pomohl si nejlépe sám. S úspěchem Biorezonance pomáhá tam, kde ještě objektivně – medicínsky tzv. není důvod, tedy v začátku nemocí.

Necítíte se dobře, jdete proto k lékaři, ale krevní testy či jiná vyšetření jsou dosud v pořádku. Tělo vám již jasně dává nějakým způsobem najevo, že se něco děje. Varuje vás únavou, zácpou či průjmem, bolestí hlavy či těžkostí po jídle a vy nevíte co s tím. Zde je na místě začít s úpravou životního stylu, změnou jídelníčku či zjištěním případných potravinových alergenů.

Ještě než nastanou v těle funkční změny, může biorezonance pomoci. Její hlavní uplatnění je především v prevenci, harmonizaci organismu, podpoře při virových a bakteriálních nákazách a podobně. Začněte tedy řešit své potíže dříve, než vám „přerostou přes hlavu“. V době, kdy ještě nepotřebujete léky a své potřeby tak zvládnete díky pestré stravě.

2018-04-16T15:26:28+00:00 Různé|