Loading...
O mně 2022-04-03T16:04:25+00:00
O MNĚ

Martina Kučerová DiS.

Diplomovaná zdravotní sestra, nutriční terapeutka a laktační poradkyně

Díky mé dlouholeté praxi v klasickém zdravotnictví a otevřenému pohledu na alternativní výživové směry se dokáži přizpůsobit vašim potřebám tak, aby změny jídelníčku byly uchopitelné a postupné. Naučím vás porozumět svému tělu a vytvořit si vlastní stravovací plán. Proto nesestavuji jídelníčky tzv. na míru, ale naučím tuto dovednost vás formou individuálního poradenství, přednášky či kurzu.
Specializuji se především na prevenci a stabilizaci hmotnosti u osob s podváhou či s neprospíváním dětí.

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

Moje cesta

NOMÁDSKÉ PRACOVIŠTĚ

Kde se můžeme potkat

První setkání probíhá většinou online na platformě Skype. Seznámíme se, popovídáme si o Vaší situaci a domluvíme se na dalším postupu.

V případě laktačního poradenství jsem připravena přijít k vám domů, abyste se naučily ve svém prostředí správně přiložit miminko, předejít zánětu prsu, osvojíte si relaxační cviky, které při kojení pomohou vyrovnat stres.

V případě zájmu o spolupráci mě kontaktujte a domluvíme se, které místo bude pro naše setkání nejvhodnější.

REFERENCE

Co o mě řekli

“Chtěla bych poděkovat za dosavadní semináře a dny, které jsme spolu s ostatními ženami doposud strávily v A centru pod Tvým vedením. Je to pro  mě balzám na duši a spousta, spousta nových informací, které si vždy po našem víkendu pomalu zpracovávám a zařazuji do života, do své životosprávy… Jsem za to moc vděčná a jsem opravdu ráda, že jsem se na kurz přihlásila.

Tak už se moc těším na příště, děkuju, že se kurz koná. 
Děkuju za úsilí a energii, kterou je nutno na zorganizování takového kurzu vynaložit. Děkuju, Martinko! ”

Hanka Lynch

“Jsem kurzem nadšená. Čeho jsem se zúčastnila, mě obohatilo. Protože se tématům nevěnujeme povrchně, odnáším si, doufám, dlouhodobé poznatky a snažím se je začleňovat do denního života. 
Líbí se mi možnost si zacvičit  a také ochutnat Tvoje mňamky, protože jak sama říkáš, názorný příklad je nejlepší.

Dana Jírová

“Vaši páteční přednášku jsem doma převyprávěla téměř kompletně, byla jsem překvapená, jak si všechno pamatuji. Vysvětluji si to tak, že to, co učíte, je nejen srozumitelné, ale také to se mnou opravdu souzní. Takže teď už jen ten krok od teorie k praxi. 🙂

Petra

“Paní Kučerová je nabitá zkušenostmi, a to jak ze studií, práce, tak i z vlastní rodiny. Umí srozumitelně a prakticky předat důležité informace a zásady ohledně výživy (od miminek po dospělé). Mnohé myšlenky a rady se mi postupně znovu vybavují a musím uznat, že jsou užitečné a trefné.”

Zuzana Strachotová

“Paní Kučerová nám zachránila kojení. Přijela k nám domů a s naprostým klidem mě a miminko učila, jak správně kojit. Teorii jsem znala dobře, ale praktický nácvik s plačícím miminkem je nade vše. Předala nám i další cenné rady a mnoho optimismu, je to úžasná dáma. Kojící kloboučky jsem zahodila a spokojeně kojíme už rok a čtvrt.”

Zuzana Beranová Strachotová

“Chtěla jsem Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za laktační poradnu u nás doma. Jak za techniku tak hlavně za tu psychickou podporu, hrozně mě to nakoplo. Najednou se vše zdá být tak lehké. Dokonce jsem se dneska v noci i vyspala 🙂 Teď už u kojení nejen piju, ale dokážu udělat i obrázek, to ještě včera bylo nepředstavitelné..”

Hany

“Chci ještě jednou moc poděkovat za pomoc při kojení. Už měsíc 
fungujeme normálně, Adélka baští jak o život a já si to už zase užívám. 
Dokonce jsme byli na dovolené v Alpách a já kojila ve vřesovištích, na 
vrcholcích hor, v hospodách, prostě všude. A všude to bylo úplně v pohodě. 
O tom se mi před dvěma měsíci ani nesnilo. 
Takže ještě jednou moc děkuju.”

Lucka Šiková