Individuální lekce či přednáška 2020-02-14T13:36:32+00:00
KURZ

Pestrá strava – hlavně v klidu

„Vařím, protože chci a baví mě to“.


Pokud při pohledu na složité recepty „klasické české kuchyně“ skládáte zbraně a vracíte se zpátky k polotovarům, je na čase přistoupit k vaření jinak.
Zdravá strava totiž netkví ve složitých a zdlouhavých receptech, zákazech a příkazech či dělení potravin na zdravé a nezdravé, ale v jednoduchosti.
Naučím vás snadné kroky v kuchyni tak, aby to netrvalo věčnost a bavilo vás to. Během pár lekcí projdeme základy sestavování jídelníčku a ukážeme si, co prospívá našemu zdraví. Objevíme především vařící motivaci a změníme přístup ke stravování jako takovému.
Osvojíte si nejen vhodné kombinace potravin, ale také způsob, jak by vás to mohlo bavit.
Během kurzu nehladovíme, ale ochutnáváme dosud nepoznané mňaminky, které obohatí váš jídelníček ještě týž den.

Motivační cyklus přednášek „Pestrá strava – hlavně v klidu“ můžete objednat pro své mateřské centrum nebo zaměstnanecký kolektiv

Přednáška je určena všem, kteří se chtějí více dozvědět o sobě samém a nalézt svůj optimální stravovací rytmus. Jednotvárná strava ještě nikomu nikomu neprospěla, jak však vypadá strava „pestrá“? Všichni o ní mluví, ale málokdo tak skutečně jí. Pestrá strava je ale opravdu pro každého. Poznáte, jak jednoduše odstranit velké chyby jednotvárnosti nejen ve své výživě. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, které řeší sjednocení stravy pro celou rodinu, napříč různými výživovými směry. Na každé lekci vás čekají pestré ochutnávky a hlavně inspirace a motivace. Ochutnávky jsou bezmléčné i bezlepkové.


Nově se můžete hlásit i na jednotlivé lekce.

Vyberte si svůj termín ve večerním nebo dopoledním cyklu v A centru.Chcete-li zhubnout, nebo jen ozdravit svůj jídelníček, jezte pestrou stravu.

Kurz je vhodný i pro alergiky a celiaky.

Těším se i na ty, kteří potřebují jen tak nakopnout a pocítit, že v tom prostě nejsou sami.

Každý jsme skvělí v něčem jiném, ale vařit může každý.